KONST / Litografier / Grafiskt blad 14363011
nr 1436 3011
Tony Warren
(f. 1961), Sverige/USA
Grafiskt blad, "Eldstad". Signerad, numrerad 36/100. Giclée på canvas. Bildmått: 45x55cm, oramat löst blad
Tony Warren, svensk bildkonstnär född i Düsseldorf 1961.
Utrop:
500 kr
måndag 6 december 2021
kl 20:24:54